Rekolekcje w życiu

Co to jest?
Rekolekcje w życiu to adaptacja rekolekcji ignacjańskich, które można przeżyć w domu rekolekcyjnym w milczeniu. W ciągu życia nie ma co prawda milczenia, ale jest wyjątkowa możliwość zobaczenia na bieżąco, jak Słowo Boże działa w naszym życiu. Takie rekolekcje może przeżyć każdy, kto pragnie pogłębić swoją relację z Bogiem i zaprosić Go do swojej codzienności.

Kiedy?
Rekolekcje te organizujemy raz w roku w okresie Wielkiego Postu. Trwają one cztery tygodnie, a spotkania odbywają się w soboty. To możliwość wspólnej modlitwy podczas Mszy Św., dzielenia się swoimi przeżyciami na modlitwie w grupach i podczas rozmów indywidualnych. Takie rekolekcje można też przeżyć samemu korzystając z materiałów które zamieszczamy obok.

Archiwum

Udostępniając wszystkim Gościom nasze archiwum, mamy nadzieję, że przyczyni się ono do wzrostu chwały Bożej, i będzie służyło pożytkowi całej Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego.  Z naszej strony dołożyliśmy wszelkich starań by zamieszczone tu materiały spełniały podstawowe wymogi techniczne.

Rekolekcje 2024

„Duchu Święty, przyjdź”

Rekolekcje 2023

„Wierzę w Kościół Chrystusowy”

Rekolekcje 2022

„Serce Jezusa, abym Cię szukał, abym Cię znalazł”