Wspólnota w BiałymstokuDrodzy członkowie Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego w Polsce!

Kochani Przyjaciele w Panu!

Zapraszamy Was do włączenia się w centralne obchody 35 rocznicy powstania Białos­toc­­kiej WŻCH. Planujemy wspólne świętowanie, na które złożą się modlitwa, rekreacja, moż­li­wość poznania się lepiej i poznania piękna naszego regionu.

Zarezerwujcie sobie czas na wyjazd na Podlasie, w dniach 27-29 lipca 2018 roku, do Białegostoku.

Przyjazd w piątek popołudniu. Zaczniemy kolacją. Będzie czas na zwiedzanie miasta. W sobotę chcemy zabrać Was w malowniczą podróż do Świętej Wody (sanktuarium), Sokółki (sanktuarium), Poczopka (stacja naukowa w Puszczy Knyszyńskiej) i Supraśla (uzdrowisko). Niedziela będzie czasem na refleksję o wizji Kościoła papieża Franciszka, na spotkanie i rozmowy w grupach i Mszę św. z naszym Ordynariuszem, abp Tadeuszem Wojdą. Zakończymy obiadem. Pod koniec marca 2018 podamy dokładny plan naszego Jubileuszu.

Nie stać nas, by zasponsorować wam przyjazd i pobyt, ale podejmujemy się wziąć na siebie sprawy organizacyjne. Przewidujemy, że koszt pobytu wyniósłby około 160/180 zł od osoby. Szczegóły roześlemy po Wielkanocy.

Dajcie nam znać, co myślicie? Napiszcie mailem czy jesteście zainteresowani, po­wiedz­my w dwa tygodnie od otrzymania tego zaproszenia. (jolazer[a]gmail.com) Pozwoli nam to dokonać od­po­wied­nio wcześniej rezerwacji i przygotowań.

Planujemy noclegi w internacie jednej ze szkół, obiady w lokalu gastronomicznym, a część modlitewno-liturgiczno-refleksyjną w kościele św. Wojciecha. Wszystko bardzo blisko siebie i prawie w centrum Białegostoku. Poniżej znajdziecie dane kontaktowe. Czekamy na wasze pytania i sugestie.

Już się cieszymy na myśl o Waszym przyjeździe! Bardzo serdecznie zapraszamy!

Z pozdrowieniem i modlitwą –

                                                         Białostocka WŻCh

Kontakt

WŻCh w Polsce

ul. Rakowiecka 61
02-532 Warszawa

NIP: 5213137346
REGON: 017235359
nr konta: 22 1020 1013 0000 0202 0328 6929

Kontakt

tel.: +48 733 734 777
e-mail: kontakt

Newsletter

Wysyłane raz w miesiącu najważniejsze informacje z życia wspólnoty narodowej.

© WŻCH Polska 2020
Wykonanie: Solmedia.pl