CLCWYD2016

Młodzi z naszej wspólnoty wzięli udział w ŚDM w Krakowie i w organizacji Centrum Powołaniowego na Stadionie Cracovii, gdzie utworzyli stanowisko CLC. Dzięki doświadczeniu współpracy z ludźmi z krajów niemal wszystkich kontynentów, mogli poczuć się prawdziwą częścią wspólnoty światowej Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego. W przygotowaniu materiałów i organizacji z koordynatorką Najat Sayegh z Libanu, brały udział Kasia Serafin, Marta Ratkiewicz, Ania Kołtunowka i Basia Gąsiorek, Magda Jarząbkowska, Małgorzata Sulej i Ania Wilamek. Na stanowisku były z nami Kinga Waliszewska, Ania Haltof i Ewa Nawałka. Wspólnie z członkami wspólnoty światowej z Argentyny, Holandii, Hiszpanii, Hong Kongu, Anglii, Litwy, Szwecji, Portugalii, Rumunii i Francji rozmawialiśmy z przychodzącymi na stadion młodymi. Dla większości z nas było to pierwsze spotkanie ze wspólnotą światową, doświadczenie bliskości wspólnych przeżyć i podobnego zaangażowania. Towarzyszyło nam miłe zaskoczenie, jak wielu ludzi z całego świata a szczególnie Azji, bierze udział w Ćwiczeniach Duchowych. Nasze stanowisko najczęściej tętniło licznymi rozmowami i spotkaniami, z odwiedzającymi nas młodymi. Było miejscem wymiany wspólnotowych doświadczeń z różnych krajów i wzajemnego poznania. Młodzież miała okazję rozmawiać z nami o swoich poszukiwaniach Boga i dowiedzieć się o istnieniu naszych wspólnot na całym świecie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Kontakt

WŻCh w Polsce

ul. Rakowiecka 61
02-532 Warszawa

NIP: 5213137346
REGON: 017235359
nr konta: 22 1020 1013 0000 0202 0328 6929

Kontakt

tel.: +48 733 734 777
e-mail: kontakt

Newsletter

Wysyłane raz w miesiącu najważniejsze informacje z życia wspólnoty narodowej.

© WŻCH Polska 2020
Wykonanie: Solmedia.pl